Кропив'янка- алергічна хвороба, що має також психогенну природу
Відомо, що до 20% населення стикалися з цією реакцією на шкірі докладніше про захворювання..
Причини виникнення в розрізі психосоматики
- Страх
- Почуття провини
- Невпевненість у особистих відносинах
- Дратівливість. докладніше..
Як вилікувати кропив'янку, спричинену емоційними розладами
Нижче описані методи, за допомогою яких можна позбутися або зменшити ризик рецидивних прояв докладніше..
Мати дівчини, учениці випускного класу, розповіла про те, що в її доньки несподівано з'явилася кропив'янка на рівному місці (на її думку). Адже найстрашніше, що ця проблема виникла у невідповідний час Розібравши ситуацію в комплексі, з'ясувалося, що був присутній весь «букет» емоційних станів та ранніх травм, які спровокували цю алергію. …
В результаті аналізу з'ясувалась спускова причина, яка спровокувала алергію. У Марини, так звали випускницю, їхав в іншу країну вчитися однокласник, у якого вона була таємно закохана. Але основою переживань був страх і невпевненість у собі, закладені в ранньому дитинстві.
Алергічна Кропивниця (лат. urticaria)
Виявляється, цей вид дерматиту є досить поширеним дерматологічним захворюванням, яке переживала майже кожна п'ята людина на землі.
Висипання рожевих пухирів на шкірі, що супроводжується свербінням. Є кілька причин її виникнення, але ми розглядаємо алергічну реакцію організму на емоційні порушення, що стосуються психосоматичних розладів.
Ці висипання схожі, на опік Кропиви, на вигляд і по характеру сверблячки. Ця алергія проявляється досить швидко, після впливу провокуючих факторів, які все ж таки залежать від причин, які закладаються в ранніх періодах психологічного формування людини.
Психосоматичні причини, що викликають кропив'янку
Крім спадкової схильності до даної алергії, а також невротичних реакцій, психосоматика дає усереднену характеристику.
Який тип людей більш схильний до цього захворювання
Це тривожні люди, які мають страх зіштовхнутися з проблемою (найчастіше у відносинах із протилежною статтю), невпевнені в собі. Найчастіше залежні у відносинах, обираючи роль жертви.
У дитинстві був конфлікт між бажанням і усвідомленим придушенням, згодом, з переживанням почуття провини. Ці переживання були тісно пов'язані з холодним, іноді жорстоким поводженням з боку батьків.
У дітей і в ранньому віці, реакція може виявлятися на стосунки з боку батьків до дитини так і на стосунки між матір'ю та батьком.
Різка поява кропив'янки може виникнути після пережитого стресу, що перетікає після депресії і тривожних станов.
Таким людям нелегко контролювати свої емоції, що залишаються всередині.
Також алергія характерне порушення у людей, які погано приймають навколишнє оточення або окремі її прояви, трансформуючи пригнічені внутрішні переживання у стримуване роздратування.
На замітку! Коли вам хочеться чухати тіло, подумайте – що вас може зараз дратувати чи засмучувати.
Марина, у прикладі описаному вище, пережила сильний стрес, коли дізналася, що її коханий однокласник поїде на роки до іншої країни. Потім вона опинилася в депресивному стані, який чергувався тривогами від невпевненості, що цей хлопець відповість їй на її прощальні слова, чи захоче він переписуватися з нею. Причому її невпевненість і тривога малювали картинку невдачі, викликаючи роздратування за те, що в сотий раз. йому не вдасться з нею нормально поговорити.
Резюме станів, що спричиняють психосоматику кропив'янки
- Пасивна злість та образа;
- Роздратованість, внаслідок незадоволеності, агресивність на ситуацію;
- Страх та безпорадність в ситуації, поміняти яку немає сил;
- Схильність робити з мухи слона.
Як позбутися кропив'янки, працюючи зі своїми емоціями та установками
Помічено, коли людина приймає проблему, виявляючи здорове бажання плакати. Плачте, кропив'янка не любить прояву почуттів.Визначити подразники Випишіть, що в даний момент вас розряджає, злить або ображає. Виявити свої образи, які вас не відпускають із дитинства. Пережити, дозволивши собі плакати, як було запропоновано вище. Зафіксуйте, краще на папері, що вас дратує чи злить. Об'єкт та назва емоції.
Переосмислити своє ставлення Постарайтеся, думаючи про ці об'єкти, не витісняти із себе позитивне мислення. Наповнюйте себе любов'ю до оточення, вам не потрібно відразу полюбити кожного окремого «ворога» всім серцем.
Оволодійте однієї з методик саморегуляції, що підходить вам Проводьте регулярно сеанси, комбінуючи їх з медитацією. У цих сеансах використовуйте прості афірмації «У моїй душі спокій, здоров'я та кохання».
Якщо вам знадобиться допомога, з'являться питання щодо виявлення своїх емоційних станів та методів їх опрацювання. Ви зацікавитеся методами регуляції та саморегуляції, захочете освоїти відповідні вам методи – звертайтеся, я допоможу вам розібратися на пробному сеансі.